Leden 2009

Moje sety pro koníky schleich

25. ledna 2009 v 19:55 | Rikki_1 - majitelka ranche
Včera jsem se rozhodla,že začnu vyrábět sety pro koníky...Dneska jsem dodělala druhý set :)Není to sice ještě žádná sláva,než mě začnou napadat různé nápady,ale myslím,že jsou celkem ucházející.Posuďte sami :)Budu ráda,když napíšete komentáře

Vaše Rikki_1

1) Stem Brow Set :Rekreační set : je pohodlný, měkký a taky jen s jednoduchou uzdečkou, aby byl i pro koníky pohodlný, jezdkyně se může opřít o korálky anebo mít nohy jen tak volně....x)Set je vyrobený speciálně na Persheronskou klisnu a hřebce,ale lze použít i na ostatní koně (uzdečka je nastavitelná).


*********************************


2)Everything and show Set : Výstavní set, ale dá se použít celkem na všechno : Set má normální uzdečku ( opět nastavitelnou ), na kterou se k jízdě musí přidělat otěže ( jsou součástí setu ), koníci mají tento set velmi rádi,protože je to hebký a lehký materiál :) Vyrobený speciálně na Hannoverskou klisnu, ale lze bez problému dát i jinému koníkovi.Např. velmi sluší Arabské klisně


Konečně píšu na blog ! :)

25. ledna 2009 v 13:21 | Rikki_1 - majitelka ranche |  Novinky u nás na ranchi
Ahooooj všem koňařkám...xD
Dnes konečně píšu na blog....tento týden mi dal celkem zabrat.Zase hodně učení a písemek....Ale co...už je to odufám za mnou.Chci vám říct,že teď budu na svůj blog přidávat novinky celkem často !Ale nedá se říct,že jsem za tu dobu,co jsem tady nepsala se flákala.To naopak vůbec ne.Chystám pro vás fotopříběh,takže se máte na co těšit.Taky pořád příjmám přihlášky do výstav ( www.rpshows.wbs.cz ).Pokud se ale nepřihlásí určitý počet koníků,tak budu muset výstavy nejspíš zrušit...toho se bojím :( Strašně moc se těším na e-shop,který bude mít Appaloosa již v březnu tohoto roku.To bude absolutně super.Budeme si moct vybrat koníky hned, a taky skoro hend je budeme od Appy mít !

Již zanedlouho budeme na našm ranchi připouštět pár klisen.Brzy se dozvíte které.Jinak zítra nejdu do školy,protože mě bolí docela dost břicho a motá se mi hlava.Jelikož kvůli tomu nemám dneska co na práci,tak jsem vyrobila dva sety pro schleich.Ještě ndes je vyfotím a ukážu vám je ( dám je na blog ).Jsem zvědavá co na to řeknete...jsou to moje první dva sety.Docela dost mě to baví,tak budu asi ve výrobě pokračovat.Taky by měl být brzy nový desing od Peťky :)

Všichni koníci a taky lidé z ranche vás pozdravují

Páááá Vaše kámoška Rikki_1


Miss Breyer Horse 2008 začíná !! xD

16. ledna 2009 v 21:11 | Rikki_1 - majitelka ranche |  Soutěže
Ahooojky,právě dneska,jsem na svůj druhý web (určený pouze k soutěžím) zahájila výstavu koníků...Nyní se můžete se svými BH klisnami hlásit.Podrobnosti k výstavě najdete tam...:)Snad se vám moje první soutěž bude líbit.Všem přeju hodně štěstí a na všechny soutěžící se moc na našem ranchi těšíme. /// www.rpshows.wbs.cz //


Náš ranch má další web ! :)

12. ledna 2009 v 22:00 Novinky u nás na ranchi
Ahooojky všeeeeem x)
Promiňte,že pravidelně nepřidávám novinky na tento blog...Ale jelikož je opět škola,tak i s ní je hodně úkolů a učení,takže mco nestíhám.Ale o víkendu budu určo fotit náš nový areál,takže se máte na co těšit.
Hlavně jsem vám ale chtěla říct,že jsem založila ještě jednu stránku,která je také naše.Bude sloužit k různým soutěžím na mém ranchi a atd (soutěže pro vaše BH a Schleich...)Na stránky se můžete podívat ZDE - www.rpshows.wbs.cz . Ale ještě nejsou zcela hotové :)Doufám,že se vám tento nápad bude líbit.Nejen já,ale i některé další ranche si to také takhle udělali a myslím,že je to dobrý nápad :)

Vaše Rikki_1


Deliah venku x)

9. ledna 2009 v 15:45 | Rikki_1 - majitelka ranche |  Novinky u nás na ranchi
Ahoooojky :)Dnes přidávám na svůj blog fotky Deliah.Jinak brzy se bude konat soutěž !Takže se máte určitě na co těšit ! Ale víc vám zatím neprozradím xDD

Asi před třemi dny,jsem byla venku s Deliah :)To byly zrovna takové ty mrazy...Ale i tak byla Deliah venku moc ráda a užila si to ! :) Ale musela ode mě dostat deku aby se nenachladila.Taky ještě k fotkám z venku přidávám foto,které jsem fotila o Vánocích :) Na foto se můžete podívat tady :

Delince dělal doprovod můj kocourek Micáček :)Venku s ELCR Palominem x)

3. ledna 2009 v 20:12 | Rikki_1 - majitelka ranche |  Co se děje na ranchi...
Dneska bylo pěkně,a tak jsem nachvilku vzala ven mého ELCR Palomina (jméno ještě nemá) .Tohle foto také poslouží jako foto do časopisu Stallion Alley.Také jsem něco fotila i doma...:) Zde se na foto můžete podívat. :)

PS:Jelikož Palomino ještě nemá jméno,tak měli byste nějaký tip na perfektní jméno pro něj ??

6. Spřátelený blog s Ashley

2. ledna 2009 v 13:54 | Rikki_1 - majitelka ranche |  Spřátelené blogy
Hodnocení blogu ( 1-nejhorší , 10 - nejlepší ): Moc pěkný desing,docela hodně článků,fotek...ale mohlo by tam být více článů ze života a chodu ranche.Dávám 7x)

Popis: Tenhle útulný ranch patří Ashley.Na ranchi najdete Breyery a Schleichy.Jmenuje se Great Paradise ranch.Děkuju za spřáteleníNový časopis je tady !

2. ledna 2009 v 0:06 | Rikki_1 - majitelka ranche |  Novinky u nás na ranchi
Ahoooojky,chci vám jen napsat,že je tady nový časopis,který se jmenuje Stallion Alley.Časopis vlastní Appaloosa a je hlavně o plemených hřebcích z různých ranchů.V časopise můžete také najít různé inzeráty,připouštění a další ! x))Časopis se opravdu povedl a i já budu věrná čtenářka.Příště budete v časopise moci vidět možná i mojeho hřebce Palomina,pokud bude volné místo :)

Taky bych vám chtěla popřát Šťastný Nový Rok.Ať máte hodně nových koní,ať se vám na ranchi daří a máte ho stále lepší a lepší.Ale nejen to !x) I vám přeju hodně štěstí v roce 2009 a taky ať jste pořád zdraví a nadále mými kámoškami !Jste opravdu super,a jsem ráda,že vás znám ! :)

PS: Kiiki těším se až se vrátíš z Kanárů !! :)

Vaše Rikki_1 + celý ranch Paradise